Logowanie



Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 
Start Aktualności

Aktualności

UWAGA ZMIANA!

ZMIANA GODZINY ZBIÓRKI NA NIEDZIELNY SPARING Z SOKOŁEM NISKO!

- grupa I, zbiórka na stadionie o godzinie 12:00 dnia 29-03-2015 r.

- grupa II, zbiórka na stadionie o godzinie 12:45 dnia 29-03-2015 r.

Przypominam o zmianie czasu dzisiejszej nocy!

 

TRENING

PROSZĘ PAMIĘTAĆ O BADANIACH!!! 2 GRUPA ROZPOCZYNA SEZON 7.04.15 , A 1 GRUPA 12.04.15.

Treningi w tym tygodniu odbędą się;

- we wtorek 24.03.15 godz.17.30-18.30-grupa 2, 18.30-19.40-grupa 1 w SP 11(orlik)

- w piątek godz.17.30-18.30-grupa 2, 18.30-19.40-grupa 1 w SP 11(orlik)

- w sobotę prawdopodobnie rozegramy sparing z ZIOMKAMI RZESZÓW w Pysznicy na boisku trawiastym zbiórka godz.8.25 przed szkołą w Pysznicy wyznaczeni w piątek zawodnicy (proszę zabrać ze sobą buty korki,gramy w swoich dresach)

- w niedzielę  rozegramy sparing z SOKOŁEM NISKO zbiórka godz.10.30 na stadionie wszyscy

Poprawiony ( piątek, 27 marca 2015 20:16 )

 

UWAGA

Czwartkowe zajęcia zostają przełożone na sobotę 21.03.15 godz.10.00 w SP 11 na orliku.Przepraszam za niedogodności.

 

TRENING

Treningi w tym tygodniu odbędą się;

- we wtorek 10.03.15 godz.17.30-18.30-grupa 2, 18.30-19.30-grupa 1 w SP 11 na boisku sztucznym

- w czwartek godz.18.30-19.40-grupa 1 na boisku sztucznym w SP 11

- w piątek godz.17.30-18.30-grupa 2, 18.30-19.30-grupa 1 w SP 11 na boisku sztucznym (będą zbierane składki)

- w niedzielę godz.16.00-17.15 wszyscy w SP 11 na boisku sztucznym

Wstępny plan letniego zgrupowania w Pustyni;

20-26.07.15- TARKA, LEBIODA, SZYLIŃSKI, FEDEJKO, SOŁEK, KĘDZIA, BEDNARZ, BURDZY, WOJCIECHOWSKI, TŁUSTY, PAWŁOWSKI,

TARNAWSKI MARCEL, ŻUR, WOJTAS, JANIEC, RAINER.

26-30.07.15-BUŁACZ, GAWEŁ, TARACHA, LECHOSZEST, BRÓDKA, SITKOWSKI, KUFEL, JAKLIŃSKI, SZMUC, WOJTUSIK, BIEŃKO,

OMURU WILLIAMS I WESLEY, KISZKA, GOLIK.

Poprawiony ( sobota, 28 marca 2015 18:25 )

 

TRENING

Treningi w tym tygodniu odbędą się;

- we wtorek 03.03.15 godz.17.30-18.30-grupa 2, 18.30-19.30-grupa 1 w SP 11 na orliku (proszę się ciepło ubrać)

- w czwartek godz.17-18.10-grupa 1, 18.10--19.15-grupa 2 pod basenem

- w piątek godz.18.00 grupa 1 pod basenem

- w sobotę wyjeżdzamy na turniej halowy do Ostrowca Św. -KOLUCH, PAWŁOWSKI, FEDEJKO, TŁUSTY, SZYLIŃSKI, BURDZY, WOJCIECHOWSKI, KĘDZIA, JAKLIŃSKI, SOŁEK, KUFEL, JANIEC.

Zbiórka godz.07.40 przed budynkiem klubowym, zakończenie turnieju planowane na godz.17.00.

- w niedzielę godz.10.00-11.00-grupa 1, 11.00-12.00-grupa 2 w Ekonomiku

UWAGA!!!

Z uwagi na złą pogodę wtorkowe zajęcia zostają odwołane (być może będzie trening w piątek na hali).

Poprawiony ( sobota, 07 marca 2015 06:28 )

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 2